15 způsobů jak být víc sexy podle Brigitte Bardot

Několik praktických rad od Francouzky Brigitte Anne-Marie Bardot jak být sexy.

Každá žena je zrozena k tomu, aby byla šťastná. Má milovat a má být milována. Nikdo a nic nemá právo ji tohoto stavu duše a těla zbavit. Krásná žena je žena šťastná. A šťastná žena je ženou žádoucí.

brigitte-big

Francouzská herečka Brigitte Bardot je měřítkem ženského stylu a sexappealu. Šílely a toužily po ní miliony mužů. Avšak umění flirtu,  cit pro styl a osobní kouzlo nebyly jejími hlavními přednostmi. Byla to především chytrá, moudrá žena. Od 70. letech byl tento někdejší sex symbol Evropy velmi aktivní ve věci ochrany zvířat. Studovala exaktní vědy a publikovala knihy na aktuální témata té doby.

Ženy si ji braly za příklad, muži ji obdarovávali brilianty, režiséři před ní stáli ve frontě, jen aby s ní mohli natočit film.  Její způsob chování se stal měřítkem půvabu a stylu. Co však bylo hlavní, muži jí byli nadšeni. Jak se jí to podařilo?

15 zůsobů jak být víc sexy podle Brigitte Bardot:

bardot11. Buďte záhadná.  Vždyť přečtená kniha už nikoho nezajímá. A nedořečené vyvolává zájem.

2. Buďte ve všem zcela přirozená: v chování, líčení, účesu. Nedělejte ze sebe sochu.

3. Více se usmívejte. Vždyť zamilovat se lze do vašeho úsměvu.

4. Uplatňujte pohled: “Stranou – dolů – na objekt“. Je to skvělý způsob při flirtu, vždyť každá koketka musí umět „dělat oči“.

5. Pracujte na svém hlasu. Aby zněl více sexy. Sexy hlas je prvním krokem k úspěchu.

6. Buďte sexy, ale nikdy ne vulgární. Pokud si situace nežádá něco jiného, buďte vždycky upravená.

7. Dávejte přednost klasickému způsobu oblékání. Dokonce i za 50 let při pohledu na své fotografie uvidíte, že jste měla styl. Žena spokojená svým zevnějškem působí přitažlivě.

8. Věnujte pozornost stavu své pleti. 1-2 krát do týdne ji napařujte, abyste ji mohla pořádně očistit. Na škodu není dosáhnout karamelového odstínu pokožky. Snažte se o to. Příslušníci opačného pohlaví od vás nebudou moci odtrhnout oči.

9. Nestyďte se být sexy. Pokud na to máte postavu, noste bikini. Nestyďte se za svoje tělo. Naučte se ho správně podat, potlačujte nedostatky a zdůrazňujte přednosti.

10. Dávejte přednost dlouhým vlasům. Sexy žena by měla mít dlouhé vlasy. Je to vizitka každé krasavice. (Rozpuštěné, pěstěné vlasy evropského sex symbolu pobláznily nejednoho muže. Stejně tak medový a karamelový odstín přitahoval pohledy mladíků.)

11. Používejte co nejpřirozenější líčení.  Líčení sexy ženy by mělo působit přirozeně. Používejte jen přirozené barvy a odstíny.

12. Noste boty s vysokým podpatkem. Vždycky byste v šatníku měla mít pár černých lodiček na vysokém podpatku. Jsou sexy a budete se v nich cítit vysoká. Jak známo, pohodlí není předností pěkné obuvi. Ale pár černých lodiček může upoutat pozornost k vašim nohám.

13. Nepřehánějte to s pozlátkem.  Dávejte přednost jednoduché eleganci.

14. Dávejte si pozor na držení těla. . Pro důstojné držení těla je dobré cvičit s pytlíkem písku nebo knihou na hlavě, případně vyzkoušet složitější variantu se sklenicí vody. Právě tak vzniklo hrdé držení těla Brigitte Bardot.

15. Svůj věk přijměte s důstojností.  Nestyďte se za něj. Pokud to není krajně nezbytné, nepodstupujte plastické operace. Vaše moudrost a prožitá léta jsou důvodem k hrdosti a další příčinou, pro kterou se máte mít ráda.

Pamatujte, že muži vás milují očima – proto také výrok Brigitte Bardot: „Není těžší práce než se snažit být hezká od osmi ráno do půlnoci“ zůstává stále aktuální.

A hlavní rada: vždycky si važte sama sebe, vždyť hluboká úcta ženy k sobě samé nutí muže, aby se k ní chovali na patřičné úrovni.

Inspirace a životní lekce od Angeliny Jolie
Životní inspirace od Coco Chanel
10 tajemství krásny Audrey Hepburn